Do Prahy za prací i odpočinkem

Praha je turistickým, kulturním a hospodářským centrem naší republiky. Nabízí spoustu možností. Právě proto je i oblíbeným místem pro firemní akce, konference a semináře.

Hledáte konferenční prostory v Praze? Nemusíte se bát, že by to bylo něco náročného. Nachází se zde spousta hotelů, které nabízejí odpovídající zázemí. Obvykle mívají hned několik konferenčních místností o různých velikostech. Samozřejmostí by měla být klimatizace, rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení, projektor, plátno a vestavěný zvukový systém. Důležité také je, aby hotel měl dostatečné množství parkovacích míst – zvlášť v případě, že pořádáte opravdu velkou firemní akci.

Hotely nabízejí i další služby – podávají obědová menu, nealkoholické nápoje, kávu, čaj, sušenky a pořádají coffee breaky.

Relaxace po práci

Hotel v Praze na Florenci ale nemusíte využívat jen pro pracovní záležitosti. Příjemně si v něm i odpočinete. Naleznete zde celkem 214 moderních a prostorných pokojů, které nabízejí skutečný komfort. Jsou odhlučněné a vybavené velkou postelí, pracovním stolem, miniledničkou, televizí s plochou obrazovkou a klimatizací. Součástí je i moderní restaurace ve stylu bistra, kde si můžete pochutnat na dobrotách ze stálé i sezónní kuchyně nebo si dopřát vynikající koktejly a drinky. Energii můžete načerpat i v místním fitness centru.

Vyrazte do města

Stylový hotel v Praze 8 má skvělou polohu. Na spoustu zajímavých míst – třeba Pražský hrad nebo Karlův most – můžete vyrazit pěšky. Staroměstské náměstí je pouhých 15 minut chůze odsud. Nedaleko hotelu se nachází také stanice metra Florenc i tramvajové zastávky. Snadno se tak dostanete naprosto kamkoli – můžete si jet prohlédnout památky, galerie či muzea, za zábavou do hudebních klubů, za kulturou do místních divadel nebo nakupovat do nedalekých obchodních středisek. V Praze se rozhodně nudit nebudete.