Reklama

Jsme pravidelně publikující internetový magazín o cestování a rádi navážeme jakoukoliv formu spolupráce. Máš zájem? Prohlédni si nejčastější formy spolupráce a dej nám vědět na e-mailovou adresu info@magazinocestovani.cz!


Bannerová reklama

Na našem magazínu může být reklama umístěna na třech základních místech (jednotlivá místa jsou názorně zobrazena na obrázcích níže):

Zahláví webové stránky
Jedná se o pravou stranu záhlaví, hned vedle samotného loga našeho magazínu. Na první pohled viditelná reklama, která bude zobrazena na každé stránce našeho magazínu. Na tuto pozici musí být umístěn banner o rozměrech 728×90 pixelů.

Postranní panel webové stránky
Pravý postranní panel, který je součástí každé stránky našeho magazínu. Na tuto pozici musí být umístěn banner o rozměrech 300×250 pixelů.

Patička webové stránky
Spodní část našeho magazínu, která je součástí každé stránky. Na tuto pozici musí být umístěn banner o rozměrech 300×250 pixelů.

 

Minimální doba, na kterou lze banner umístit, je jeden měsíc. Maximální doba umístění je dle dohody.

 

PR článek

Podtémat k cestování je opravdu mnoho, tak proč to nevyužít k tvojí propagaci krátkým PR článkem? Pokud si se sepsáním PR článku nevíš rady, neváhej se na nás obrátit.

Maximálně lze zveřejnit jeden PR článek za měsíc. 

 

Propagace na sociálních sítích

Naše čtenáře lze najít i na sociálních sítích Facebook a Instagram. Vytvoř krátkou zprávu, odkaz, nebo video, a my ti pomůžeme se zviditelnit.


Máš vybráno?

Jednu možnost? Všechny tři? Nebo máš úplně jiný návrh? Tak nás neváhej kontaktovat na e-mailové adrese info@magazinocestovani.cz, nebo vyplň následující formulář.